Gastro

Český výrobce konvektomatů společnost RETIGO®, s.r.o. uvedla na trh dvě výrobní řady konvektomatů lišící se od sebe provedením a cenou. Základní provedení má název Orange Vision. Pod názvem Blue Vision pak naleznete konvektomaty s maximálním vybavením. Výrobky z této řady naleznete v katalogu. Uvedené konvektomaty vám můžeme dodat včetně odborné instalace a zaškolení.

Retigo Blue Vision

Tato inovovaná řada konvektomatů uspokojí i velmi náročné zákazníky. Moderní design, ovládání a kvalita vybavení tohoto stroje předčí všechny dosavadní představy o pohodové přípravě těch nejúžasnějších pokrmů. Jedná se o revoluční spojení elegance, funkčnosti a komfortu. Veškeré činnosti spojené s ovládáním, programováním a řízením stroje jsou zprostředkovány pomocí barevného dotykového displeje. Model je k dispozici v bojlerovém i nástřikovém provedení.

Elektrické konvektomaty RETIGO jsou vyráběny v šesti velikostech:

6 x GN 2/3

7 x GN 1/1, 11 x GN 1/1, 20 x GN 1/1 a nově 40 x GN1/1 (20 x GN 2/1)

12 x GN 2/1

Technický popis zařízení a další informace naleznete u jednotlivých typů.

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B623i

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B623i

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION Model B623i, je součástí inovované řady, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Moderní design, ovládání a kvalita vybavení tohoto stroje předčí všechny dosavadní představy.

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B611

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B611

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION Model B611, je součástí inovované řady, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Moderní design, ovládání a kvalita vybavení tohoto stroje předčí všechny dosavadní představy.

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B1011

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B1011

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION Model B1011, je součástí inovované řady, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Moderní design, ovládání a kvalita vybavení tohoto stroje předčí všechny dosavadní představy.

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B1221

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B1221

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION Model B1221, je součástí inovované řady, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Moderní design, ovládání a kvalita vybavení tohoto stroje předčí všechny dosavadní představy.

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B2011

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION - Model B2011

Konvektomat RETIGO® BLUE VISION Model B2011, je součástí inovované řady, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Moderní design, ovládání a kvalita vybavení tohoto stroje předčí všechny dosavadní představy.

12

Kontaktní formulář